Serin Treyler Hakkında!

1972’de Konya’da treyler dingilleri üretmek amacı ile kurulan SERİN TREYLER, ortadoğu ülkelerine yaptığı treyler dingili ihracatı ile kurulduğu günden itiberen sektörün dikkat çeken bir üreticisi olmuştur.

1980 yılında KONTEYNER TAŞIYICI RÖMORK üretimi ile treyler üretimine başlayan SERİN TREYLER, 1991 yılından itibaren Avrupa Standartları'nda ürettiği treyler çeşitleri ile nakliye sektörünün saygın ve itibarlı bir treyler markası olmayı başarmıştır.

TÜRKİYE pazarının yanı sıra, IRAK, TÜRKMENİSTAN, KIRGIZİSTAN, AZARBEYCAN, SUDAN, ÖZBEKİSTAN, RUSYA, ÜRDÜN, LİBYA, KUVEYT, CEZAYİR, GİNE, TOGO, NİJERYA, KENYA, TANZANYA, DUBAİ, YUNANİSTAN, BOSNA HERSEK ve BULGARİSTAN'a yapmakta olduğu TREYLER ve TREYLER DİNGİLİ ihracatı ile uluslar arası pazarlarda da büyümeye devam etmektedir.

SERİN TREYLER bugün 30 yıllık tecrübesi, 25.000 metrekaresi kapalı 60.000 metrekarelik üretim tesisi, modern üretim teknolojisi ve deneyimli 300 çalışanı ile TÜRKİYE'nin en büyük 3 TREYLER üreticisi ve markasından birisi olmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

SERİN TREYLER', daha yakından tanımak için lütfen tıklayın

Serin Corner

Kazandıran Köşeler hakkında...Tasarım & Programlama : Viyola Bilişim